Zacznij przygodę ze sportem i zegarkiem Garmin Fenix 2 już dziś!

Śmiało można stwierdzić, że zegarek Garmin Fenix 2 to urządzenie, które łączy w sobie wszystko, co najlepsze. Idealnie nadaje się zarówno dla miłośników sportów, jak i wycieczek trekkingowych. Czuły i bardzo dokładny system nawigacyjny sprawia, że rzeczony zegarek będzie idealnym partnerem zarówno na basenie, jak i w lesie, w górach, bądź podczas wyjazdów rowerem.

Garmin Fenix 2 nie tylko dla profesjonalistów

garmin fenix 2

Dość powiedzieć, że zegarek Garmin Fenix 2 posiada szereg funkcji między innymi dla zapalonych biegaczy oraz osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z aktywnością sportową. Wśród rzeczonych funkcji należy wymienić między innymi opcje tempa, czas, dystans, interwał, a nawet automatyczne okrążenia.

Zainteresowani wycieczkami terenowymi powinni zwrócić również uwagę na nawigację GPS, która jest w stanie dokładnie określić pozycję. Wbudowany czujnik temperatury zadba z kolei o bieżące informacje na temat panującej pogody.

Garmin Fenix 2 posiada ponadto zaawansowane funkcje treningowe, takie jak na przykład dynamika biegu, asystent odpoczynku czy też symulator wyścigu. Zegarek jest także wodoszczelny do pięćdziesięciu metrów pod wodą i odporny na nieprzewidziane wydarzenia. Sprawdź więc ofertę https://www.polarsport.pl/zegarek-garmin-fenix-2-performer-gps.html.

Zegarek posiada duży i czytelny wyświetlacz LCD oraz czerwone podświetlenie LED, dzięki czemu można z niego korzystać anwet przy słabym świetle. Ponadto, do zegarka dołączony jest trwały i estetyczny pasek poliuretanowy.