Multisportowy zegarek Garmin Fenix

Aktywny tryb życia gwarantuje dobre zdrowie, samopoczucie oraz spokój ducha. Doskonałym wsparciem w sportowych zmaganiach jest odpowiedni zegarek, a w szczególności taki, który pozwala na znacznie więcej niż tylko na monitorowanie aktywności serca oraz śledzenie przebytej trasy.

Legendarne GPSy Garmin

Amerykańskie przedsiębiorstwo Garmin specjalizuje się w tworzeniu elektronicznych odbiorników GPS oraz urządzeń typu wearables, do których zaliczają się oczywiście zegarki sportowe. Marka wciąż pozostaje innowacyjna, czego dowodzi między innymi seria zegarków sportowych Fenix. 

Mapy i wyznaczanie tras

Do podstawowych funkcji zegarka Garmin Fenix zalicza się przede wszystkim monitorowanie i wyznaczanie tras. Urządzenia posiada fabrycznie wgrane mapy o wysokiej dokładności. Wszyscy użytkownicy mogą zapisywać w systemie przebyte trasy tak, aby przebywając w pobliżu, można było wybrać te najciekawsze. 

Statystyki Efektywności

Bardzo ważnym elementem są również statystyki efektywności, które pozwalają na monitorowanie dynamiki biegu, fizjologii i na generalne śledzenie aktywności. Wszystkie dane są następnie przedstawiane w czytelnych i dokładnych statystykach, aby możliwe było śledzenie postępów, co zapewnia dodatkową motywację.

Dodatkowe funkcje

Zegarek Garmin Fenix pozwala także na wykonywanie płatności zbliżeniowych w wygodnym systemie Garmin Pay. Dzięki tej funkcji dodatkowej można zrezygnować z zabierania w trasę portfela lub odliczonej gotówki. Ważnym udogodnieniem jest także możliwość wykorzystania zegarka do słuchania muzyki, co pozwala skutecznie zastąpić odtwarzacz w telefonie.

Zegarek Germin Fenix do nabycia pod adresem: https://www.polarsport.pl/zegarek-garmin-fenix-2-performer-gps.html