Aktywne wakacje

Nie każdy lubuje się w wakacjach spędzonych w SPA lub leżąc godzinami na plaży. Opalenizna i zadbane ciało są jak najbardziej na miejscu, ale to wszystko zyskać można również podczas aktywnego wypoczynku, który dodatkowo dobrze wpłynie na samopoczucie i zdrowie, a sylwetka wyrzeźbi się sama, podczas gdy słońce pokoloruje nam ciało.

Wycieczki rowerowe

Wybierając się w Bieszczady i mając zamiar większość bardziej płaskich tras pokonać rowerem warto zaopatrzyć się w plecak ze słodkimi przekąskami oraz bidon z płynem z elektrolitami, który uzupełni ich niedobór w trakcie wycieczki. Odpowiednie obuwie sportowe z dobrze amortyzującą podeszwą i profilowanym wnętrzem idealnie przylegającym do stopy zapewni idealny komfort dzięki czemu ani my, ani nasze stopy nie znienawidzą całodziennej jazdy rowerem.

(https://www.polarsport.pl/buty/sanda.html)

Spacery w słońcu

Spacery po górach kojarzą się z ciężkimi butami mającymi zapewnić odpowiednią wygodę oraz ochroną przed nierówną powierzchnią. Na szczęście w cieplejszych okresach wiosennych i podczas lata można zdecydować się na sandały trekkingowe, które bardzo dobrze spełniają swoje zadanie nie dusząc i nie odparzając przy typ stóp.

 

Dobrze dobrane akcesoria do każdej wycieczki sprawią, że będzie ona samą przyjemnością, a podziwianie tras widokowych i wdychanie świeżego powietrza będzie jedyną czynnością, od jakiej nie będzie się można powstrzymać. Warto się dobrze zastanowić, co umożliwi nam beztroski, długi spacer.